Ogłoszenie o pierwszej sesji nowo wybranej Rady Miejskiej w Augustowie.

OGŁOSZENIE

Uprzejmie informuję wszystkich mieszkańców, że zgodnie z Postanowieniem nr 221/2024 Komisarza Wyborczego w Suwałkach z dnia 26 kwietnia 2024 r. w sprawie zwołania pierwszej sesji nowo wybranej rady gminy w celu złożenia ślubowania przez radnych oraz burmistrza pierwsza sesja nowo wybranej Rady Miejskiej w Augustowie w kadencji 2024-2029 zwołana przez Komisarza Wyborczego w Suwałkach odbędzie się w dniu 7 maja 2024 r. o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Augustowie, ul. Młyńska 35.

Burmistrz Miasta Augustowa

/-/ Mirosław Karolczuk